نام کامل:مجتبی خوش کلام,نام مستعار:صنایع گازی پرستلی.آدرس سایت:www.pgas.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

نیتروژن

گاز نیتروژن 78 درصداز ترکیبات اتمسفر را تشکیل می دهد . این گاز از مایع سازی هوا و یا گرم کردن NaN3بدست می آید .از عمده ترین منابع نیتروژن ، اتمسفر است. نیتروژن گازی را از جو می توان با روشهای مایع شدن هوا و تقطیر جزء به جزء بدست آورد.نیتروژن را به سه حالت گاز ،مایع و جامد میتوان تولید نمود . این عنصر در دمای محیط به صورت گاز ، و در برودت 196- سانتیگراد  مایع ، و درسرمای 210-سانتیگراد و در فشار اتمسفر به حالت جامد می باشد.

 صنایع گازی پرستلی محصولات نیتروژن خود را به صورت گاز و مایع تولید می نماید . گاز نیتروژن در کپسول های 40 لیتری فشار قوی با فشار 140 بار و دمای محیط توزیع می گردد و همچنین نیتروژن مایع تولید خود را با خلوص 2ppm در تانک های مخصوص کرایوجنیک حمل و عرضه می نماید .

خواص فیزیکی و شیمیایی نیتروژن :

 نیتروژن مایع بی رنگ ، بی بو، غیرقابل اشتعال ، غیرسمی و از نظر شیمیایی خنثی می باشد . نیتروژن عنصرشیمیایی غیر فلزی با الکترونگاتیویته 3 است که درجدول تناوبی با نشانه Nمشخص میشود و دارای عدد اتمی 7 می باشد .

موارد ایمنی :

غلظت بالای نیتروژن در یک فضای بسته موجب خفگی می شود . هنگام کار با مایع نیتروژن از تجهیزات ایمنی همچون دستکش نسوز، پیش بند و شیلد محافظ صورت استفاده نمایید. هرگونه تماس دست یا بدن انسان با مایع نیتروژن باعث سرمازدگی واز بین رفتن بافت پوست می شود.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

خدمات مشاوره ای و مهندسی

صنایع گازی پرستلی مفتخر است که با شعار ((تامین به موقع)) محصول مورد نیاز مشتریان محترم را با استفاده از ناوگان مجهز به تانکهای مخصوص حمل میعانات کرایوجنیک در محل تحول نماید.

عضویت در خبرنامه

اطلاعات تماس

آدرس:کرج، شهرک صنعتی بهارستان، خیابان گلستان یکم، نبش جنوبی چهارراه اول، صنایع گازی پرستلی

تلفن:3-21 10 76 34 026

نمابر : 02634761018

انتقادها و پیشنهادها